Popis eko škola

2001. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica Dijamantni status
2. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Osijek Dijamantni status
3. Osnovna škola Ferdinandovac Dijamantni status
4. Osnovna škola 'Gripe', Split Dijamantni status
5. Osnovna škola Antuna Mihanovića, Osijek Dijamantni status
6. Osnovna škola Tužno Dijamantni status
7. Osnovna škola Ljudevita Gaja, Nova Gradiška Dijamantni status
8. Osnovna škola 'Vladimir Gortan', Rijeka Dijamantni status
9. Gimnazija Pula Dijamantni status
10. Osnovna škola Stjepana Kefelje, Kutina Dijamantni status
11. I. osnovna škola Varaždin Dijamantni status
12. Udruga Lijepa Naša Dijamantni status
13. Osnovna škola 'Rikard Katalinić Jeretov', Opatija Dijamantni status
14. Osnovna škola Vjenceslava Novaka, Zagreb Dijamantni status
15. Osnovna škola Zlatar Bistrica Dijamantni status
16. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga, Zagreb Dijamantni status
17. Strukovna škola Virovitica Dijamantni status
2002. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Stanovi, Zadar Dijamantni status
2. Osnovna škola Zrinskih, Nuštar Dijamantni status
3. Osnovna škola Vjekoslava Paraća, Solin Dijamantni status
4. Osnovna škola oca Petra Perice, Makarska Dijamantni status
5. Osnovna škola Vladimira Nazora, Crikvenica Dijamantni status
6. Gimnazija Nova Gradiška Dijamantni status
7. Osnovna škola 22. lipnja, Sisak Dijamantni status
8. Osnovna škola Kalnik Dijamantni status
9. Osnovna škola Bedekovčina Dijamantni status
10. Osnovna škola don Lovre Katića, Solin Dijamantni status
11. Osnovna škola Marina Držića, Dubrovnik Dijamantni status
12. Osnovna škola Bilje Dijamantni status
13. Osnovna škola Ante Starčevića, Lepoglava Dijamantni status
14. Osnovna škola Popovac Dijamantni status
15. Srednja škola Arboretum Opeka, Vinica Dijamantni status
16. Gimnazija Josipa Slavenskog, Čakovec Dijamantni status
17. Ekonomska i trgovačka škola Čakovec Dijamantni status
18. Strukovna škola Eugena Kumičića, Rovinj Dijamantni status
19. Osnovna škola 'Petar Zrinski', Čabar Dijamantni status
2003. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Stjepana Radića, Brestovec Orehovički Dijamantni status
2. Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin Dijamantni status
3. Osnovna škola 'Sveti Matej', Viškovo Dijamantni status
4. Srednja škola Zvane Črnje, Rovinj Dijamantni status
5. Osnovna škola Gornje Jesenje Dijamantni status
6. Osnovna škola Josipa Lovretića, Otok Dijamantni status
7. Osnovna škola 'Vladimir Nazor', Komletinci Dijamantni status
8. Osnovna škola Antun i Stjepan Radić, Gunja Dijamantni status
9. Osnovna škola Draganići Dijamantni status
10. Osnovna škola Ivan Lacković Croata, Kalinovac Dijamantni status
11. Osnovna škola Lučac, Split Dijamantni status
12. Osnovna škola Selnica Dijamantni status
13. Osnovna škola dr. Jure Turića, Gospić Dijamantni status
14. Osnovna škola Zvonimira Franka, Kutina Dijamantni status
15. Osnovna škola Ivan Mažuranić, Sibinj Dijamantni status
16. Osnovna škola Marije i Line, Umag Dijamantni status
17. Osnovna škola Konjščina Dijamantni status
18. Osnovna škola 'August Šenoa', Osijek Dijamantni status
19. Srednja škola Ilok Dijamantni status
20. Osnovna škola Visoko Dijamantni status
21. Osnovna škola dr. Franjo Tuđman, Beli Manastir Dijamantni status
22. Osnovna škola Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica Dijamantni status
23. Osnovna škola 'Monte Zaro', Pula Dijamantni status
24. Osnovna škola Vrgorac Dijamantni status
25. Osnovna škola Ivana Kukuljevića, Sisak Dijamantni status
2004. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Vladimir Nazor Čepin Zlatni status
2. Osnovna škola Antuna Mihanovića, Petrovsko Zlatni status
3. VI.Osnovna škola Varaždin Zlatni status
4. Osnovna škola Jakova Gotovca, Unešić Zlatni status
5. Srednja škola Obrovac Zlatni status
6. Prirodoslovna i grafička škola Rijeka Zlatni status
7. Elektrostrojarska škola Varaždin Zlatni status
8. Osnovna škola Draž Zlatni status
9. Osnovna škola Luke Perkovića, Brinje Zlatni status
10. Tehnička škola Pula Zlatni status
11. Osnovna škola dr. Vinka Žganca, Zagreb Zlatni status
12. Osnovna škola Prelog Zlatni status
13. Ekonomska škola braća Radić, Đakovo Zlatni status
14. Osnovna škola Jurja Klovića, Tribalj Zlatni status
15. Srednja škola Ivana Trnskoga, Hrvatska Kostajnica Zlatni status
16. Druga srednja škola Beli Manastir Zlatni status
17. Osnovna škola Gornja Vežica, Rijeka Zlatni status
18. Osnovna škola kneza Mislava, Kaštel Sućurac Zlatni status
19. Srednja škola Pregrada Zlatni status
20. Osnovna škola Pavla Štoosa,Kraljevec na Sutli Zlatni status
21. Osnovna škola Janka Leskovara, Pregrada Zlatni status
22. Osnovna škola Cavtat Zlatni status
23. Srednja škola Mate Balote, Poreč Zlatni status
24. Osnovna škola 'Vukomerec', Zagreb Zlatni status
25. Srednja strukovna škola Antuna Horvata, Đakovo Zlatni status
2005. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb Zlatni status
2. Osnovna škola Slavka Kolara Hercegovac Zlatni status
3. Gimnazija Vukovar Zlatni status
4. Osnovna škola Sirač Zlatni status
5. Osnovna škola Mate Lovraka, Veliki Grđevac Zlatni status
6. Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića, Poreč Zlatni status
7. Osnovna škola 'Slatine', Split Zlatni status
8. Osnovna škola Markuševec, Zagreb Zlatni status
9. Osnovna škola Đure Prejca, Desinić Zlatni status
10. Osnovna škola Ernestinovo Zlatni status
11. Osnovna škola fra Pavla Vučkovića, Sinj Zlatni status
12. Osnovna škola Trnovec Zlatni status
13. Centar za odgoj i obrazovanje Velika Gorica Zlatni status
14. I. osnovna škola Dugave, Zagreb Zlatni status
15. Osnovna škola Viktora Kovačića, Hum na Sutli Zlatni status
16. Osnovna škola Ivana Rabljanina, Rab Zlatni status
17. Srednja škola Buzet Zlatni status
18. Osnovna škola Mejaši, Split Zlatni status
19. Osnovna škola 'Slava Raškaj', Ozalj Zlatni status
20. Osnovna škola Sokolovac Zlatni status
21. Ugostiteljsko-turistička škola Osijek Zlatni status
22. Osnovna škola Žrnovnica, Split Zlatni status
23. Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić, Orahovica Zlatni status
24. Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb Zlatni status
25. Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica Zlatni status
26. Osnovna škola Eugena Kumičića, Slatina Zlatni status
27. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok Zlatni status
2006. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Ljudevita Gaja, Zaprešić Zlatni status
2. Srednja škola 'Stjepan Ivšić', Orahovica Zlatni status
3. Osnovna škola Omišalj Zlatni status
4. Osnovna škola 'Fran Krsto Frankopan', Krk Zlatni status
5. Osnovna škola Glina Zlatni status
6. Osnovna škola 'Ivo Lola Ribar', Labin Zlatni status
7. Osnovna škola Slano Zlatni status
8. Osnovna škola Vežica, Rijeka Zlatni status
9. Osnovna škola Ludina Zlatni status
10. Osnovna škola Bakar Zlatni status
11. Osnovna škola Vazmoslav Gržalja, Buzet Zlatni status
12. Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina Zlatni status
13. Osnovna škola Ivo Kozarčanin, Hrvatska Dubica Zlatni status
14. Dječji vrtić Ivanić Grad Zlatni status
15. Osnovna škola Gustava Krkleca, Zagreb Zlatni status
16. Srednja škola Gračac Zlatni status
17. Osnovna škola Vladimira Nazora, Vrsar Zlatni status
18. Osnovna škola dr. Mate Demarina, Medulin - Područna škola Ližnjan Zlatni status
19. Osnovna škola Sveti Martin na Muri Zlatni status
20. Osnovna škola Ivana Filipovića, Zagreb Zlatni status
2007. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Ljubo Babić, Jastrebarsko Zlatni status
2. Osnovna škola Valentin Klarin, Preko Zlatni status
3. Osnovna škola Primošten Zlatni status
4. Poljoprivredno šumarska škola Vinkovci Zlatni status
5. Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić, Slavonski Brod Zlatni status
6. Dječji vrtić 'Mali princ', Zagreb Zlatni status
7. Osnovna škola 'Milan Amruš', Slavonski Brod Zlatni status
8. Tehnička škola Kutina Zlatni status
9. Osnovna škola Matije Vlačića, Labin Zlatni status
10. Osnovna škola Štrigova Zlatni status
11. Osnovna škola Krapinske Toplice Zlatni status
12. Dječji vrtić Radost, Jastrebarsko Zlatni status
13. Osnovna škola Vladimira Bosnara, Stubičke Toplice Zlatni status
14. Osnovna škola Zapruđe, Zagreb Zlatni status
15. Srednja škola Otočac Zlatni status
16. Osnovna škola Kardinal Alojzije Stepinac, Krašić Zlatni status
17. Osnovna škola Nad lipom, Zagreb Zlatni status
18. Medicinska škola Dubrovnik Zlatni status
19. II. osnovna škola Vrbovec Zlatni status
20. Dječji vrtić 'Sisak Stari', Sisak Zlatni status
21. Osnovna škola 'Srdoči', Rijeka Zlatni status
22. Osnovna škola 'Đuro Ester', Koprivnica Zlatni status
2008. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Lapad, Dubrovnik Srebrni status
2. Obrtnička i tehnička škola Ogulin Srebrni status
3. Osnovna škola Rogoznica Srebrni status
4. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića, Vrbovsko Srebrni status
5. Osnovna škola Banova Jaruga Srebrni status
6. Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice Srebrni status
7. Osnovna škola Vladimira Nazora, Pazin Srebrni status
8. Dječji vrtić 'Zlatna ribica', Kostrena Srebrni status
9. Dječji vrtić 'Radost', Zadar Srebrni status
10. Osnovna škola Dore Pejačević, Našice Srebrni status
11. Dječji vrtić Osijek - Podobjekt 'Mak' Srebrni status
12. Dječji vrtić 'Zipkica', Zabok Srebrni status
13. Pomorska škola Bakar Srebrni status
14. Osnovna škola Kostrena Srebrni status
15. Srednja škola Zlatar Srebrni status
2009. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Sesvete, Zagreb Srebrni status
2. Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce Koprivnica Srebrni status
3. Dječji vrtić Srednjaci, Zagreb Srebrni status
4. Osnovna škola Martijanec Srebrni status
5. Dječji vrtić 'Sunce', Fažana Srebrni status
6. Učenički dom 'Podmurvice', Rijeka Srebrni status
7. Osnovna škola Tordinci Srebrni status
8. Osnovna škola Vugrovec - Kašina Srebrni status
9. Osnovna škola Gruda Srebrni status
10. Dječji vrtić Cvrčak i mrav, Tribalj Srebrni status
11. Osnovna škola Brod Moravice Srebrni status
12. Dječji vrtić Dugo Selo Srebrni status
13. Osnovna škola Župa Dubrovačka Srebrni status
14. Osnovna škola Donji Kraljevec Srebrni status
15. Osnovna škola braće Radić, Zagreb Srebrni status
16. Dječji vrtić 'Katarina Frankopan', Krk Srebrni status
2010. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Lovre pl. Matačića, Zagreb Brončani status
2. Osnovna škola Breznički Hum Brončani status
3. Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić, Strizivojna Brončani status
4. Osnovna škola Petrijanec Brončani status
5. Dječji vrtić 'Cvrčak', Virovitica Brončani status
6. Osnovna škola Vukovina - Područna škola Rakitovec Brončani status
7. Dječji vrtić '101 Dalmatinac', Nova Vas Brončani status
8. Osnovna škola Blage Zadre, Vukovar Brončani status
9. Dječji vrtić Kutina Brončani status
10. Dječji vrtić 'Cvrčak', Mali Lošinj Brončani status
11. Osnovna škola Jure Filipovića, Barban Brončani status
12. Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Klenovnik Brončani status
13. Osnovna škola prof. Filipa Lukasa, Kaštel Stari Brončani status
14. Osnovna škola Šestine, Zagreb Brončani status
15. Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok Brončani status
2011. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Jelsa Brončani status
2. Osnovna škola Frana Galovića, Zagreb Brončani status
3. Osnovna škola 'Ivan Goran Kovačić', Gora Brončani status
4. Osnovna škola dr. Ante Starčevića, Zagreb Brončani status
5. Dječji vrtić 'Proljeće', Kloštar Ivanić Brončani status
6. Osnovna škola Majstora Radovana, Trogir Brončani status
7. Osnovna škola 'Bol', Split Brončani status
8. Osnovna škola Šime Budinića, Zadar Brončani status
9. Osnovna škola Maria Martinolića, Mali Lošinj Brončani status
10. Dječji vrtić 'Zvirek', Stubičke Toplice Brončani status
11. Osnovna škola Vladimira Vidrića, Kutina Brončani status
12. Dječji vrtić Popovača Brončani status
13. Dječji vrtić Matulji Brončani status
14. Osnovna škola Lovas Brončani status
15. Osnovna škola Vladimir Nazor, Topusko Brončani status
16. Dječji vrtić Leptir, Sesvete Brončani status
17. Dječji vrtić 'Osmijeh', Šibenik Brončani status
18. Dječji vrtić Zlatni dani, Zlatar Bistrica Brončani status
19. Dječji vrtić Križ Brončani status
2012. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Eugena Kumičića, Velika Gorica 2. obnova
2. Dječji vrtić 'Radost', Darda 2. obnova
3. Osnovna škola Karlobag 2. obnova
4. Osnovna škola Vladimira Nazora, Postira 2. obnova
5. Osnovna škola kraljice Jelene, Solin 2. obnova
6. Dječji vrtić 'Sunce' Zagreb 2. obnova
7. Dječji vrtić 'Izvor', Samobor 2. obnova
8. Dječji vrtić 'Jabuka', Zagreb 2. obnova
9. Dječji vrtić 'Kolibri', Zagreb 2. obnova
10. Dječji vrtić 'Malešnica', Zagreb 2. obnova
11. Osnovna škola dr. Mate Demarina, Medulin - Područna škola Banjole 2. obnova
12. Osnovna škola Josipovac 2. obnova
13. Dječji vrtić Bakar 2. obnova
2013. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Milana Langa, Bregana 2. obnova
2. Dječji vrtić Topolino, Pula 2. obnova
3. Osnovna škola Perušić 2. obnova
4. Osnovna škola 'Split 3', Split 2. obnova
5. Osnovna škola 'Retfala', Osijek 2. obnova
6. Dječji vrtić 'Proljeće', Sveti Ivan Zelina 2. obnova
7. Dječji vrtić 'Poletarac', Zagreb 2. obnova
8. Dječji vrtić 'En ten tini', Sesvete 2. obnova
9. Dječji vrtić 'Botinec', Zagreb - Područni objekt Mala Mlaka 2. obnova
10. Dječji vrtić 'Vjeverica', Zagreb 2. obnova
11. Dječji vrtić Nova Gradiška 2. obnova
12. Dječji vrtić 'Slavuj', Sveta Nedelja 2. obnova
13. Dječji vrtić Grigora Viteza, Zagreb 2. obnova
14. Dječiji vrtići Općine Primošten - Dječji vrtić 'Bosiljak', Primošten 2. obnova
15. Dječji vrtić 'Pipi duga čarapa', Zagreb 2. obnova
16. Dječji vrtić Sesvete 2. obnova
17. Osnovna škola 'Davorin Trstenjak', Čađavica 2. obnova
18. Dječji vrtić 'Duga', Zagreb 2. obnova
2014. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić 'Dječja mašta', Čakovec 1. obnova
2. Dječji vrtić 'Maslačak', Pula 1. obnova
3. Osnovna škola dr. Branimira Markovića, Ravna Gora 1. obnova
4. Dječji vrtić Lojtrica, Velika Gorica 1. obnova
5. Dječji vrtić 'Bajka', Varaždin 1. obnova
6. Dječji vrtić Grigora Viteza, Samobor 1. obnova
7. Dječji vrtić 'Osmijeh', Samobor 1. obnova
8. Osnovna škola Izidora Poljaka, Višnjica 1. obnova
9. Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk 1. obnova
10. Dječji vrtić 'Vrapčić', Šenkovec 1. obnova
11. Dječji vrtić 'Snjeguljica', Rijeka 1. obnova
12. Osnovna škola Matije Gupca, Gornja Stubica 1. obnova
13. Dječji vrtić 'Pčelica', Čazma 1. obnova
14. Dječji vrtić 'Vrapče', Zagreb 1. obnova
15. Osnovna škola Remete, Zagreb 1. obnova
16. Osnovna škola Ivana Gundulića, Dubrovnik 1. obnova
17. Dječji vrtić Sopot, Zagreb 1. obnova
2015. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić Petrinjčica, Petrinja 1. obnova
2. Osnovna škola Visoka, Split 1. obnova
3. Zdravstveno veleučilište Zagreb 1. obnova
4. Dječji vrtić - vrtić 'Panda', Varaždin 1. obnova
5. Centar za odgoj i obrazovanje Goljak, Zagreb 1. obnova
6. Dječji vrtić 'Ćok', Tkon 1. obnova
7. Osnovna škola Samobor 1. obnova
8. Osnovna škola Supetar 1. obnova
9. Dječji vrtić 'Tamaris', Vodice 1. obnova
10. Dječji vrtić Biokovsko zvonce, Makarska 1. obnova
11. Dječji vrtić 'Tratinčica', Koprivnica 1. obnova
12. Učenički dom Lovran 1. obnova
2016. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić Žirek, Velika Gorica Stjecanje statusa
2. Osnovna škola 'Petar Berislavić', Trogir Stjecanje statusa
3. Dječji vrtić Viškovo Stjecanje statusa
4. Dječji vrtić 'Grdelin', Buzet Stjecanje statusa
5. Dječji vrtić 'Trnoružica', Zagreb Stjecanje statusa
6. Dječji vrtić 'Sisak Novi', Sisak Stjecanje statusa
7. Osnovna škola Bol Stjecanje statusa
8. Nastavni zavod za javno zdravstvo dr. Andrija Štampar, Zagreb Stjecanje statusa
9. Dječji vrtić Hrvatski Leskovac - Područni objekt Zvončići Stjecanje statusa
10. Dječji vrtić Naša radost Pregrada Stjecanje statusa
11. Osnovna škola Frane Petrića, Cres Stjecanje statusa
12. Osnovna škola 'dr. Ante Starčević', Pazarište Klanac Stjecanje statusa
13. Osnovna škola 'Antun Gustav Matoš', Tovarnik Stjecanje statusa
14. Centar za odgoj i obrazovanje 'Ivan Štark', Osijek Stjecanje statusa
15. Osnovna škola Stobreč Stjecanje statusa
16. Osnovna škola Antuna Masle, Orašac Stjecanje statusa
17. Veleučilište Velika Gorica Stjecanje statusa
2017. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Drenje Priprema statusa
2. Dječji vrtić 'Bajka', Vinkovci Priprema statusa
3. Dječji vrtić 'Pčelica' Molve Priprema statusa
4. Osnovna škola Skradin Priprema statusa
5. Osnovna škola Vodnjan - Scuola elementare Dignano Priprema statusa
6. Dječji vrtić Cvit Mediterana, Split Priprema statusa
7. Dječji vrtić Osmijeh, Bjelovar Priprema statusa
8. Osnovna škola Kaštanjer, Pula Priprema statusa
9. Osnovna škola Ivana Kozarca, Županja Stjecanje statusa
10. Osnovna škola Novo Čiče Stjecanje statusa
11. Dječji vrtić Cipelica, Čakovec Stjecanje statusa
12. Osnovna škola Borovje, Zagreb Stjecanje statusa
13. Osnovna škola Silvija Strahomora Kranjčevića, Senj Priprema statusa
14. Osnovna škola Grohote Priprema statusa
15. Osnovna škola Antuna Mihanovića Petropoljskog, Drniš Priprema statusa
16. Dječji vrtić Bubamara Glina Stjecanje statusa
17. Dječji vrtić Savica, Zagreb Stjecanje statusa
18. Dječji vrtić Milana Sachsa, Zagreb Stjecanje statusa
19. Dječji vrtić Utrina, Zagreb Stjecanje statusa
20. Osnovna škola Jagodnjak Stjecanje statusa
21. Dječji vrtić 'Radost' Novska Stjecanje statusa
22. Osnovna škola bana Josipa Jelačića, Zagreb Stjecanje statusa
23. Dječji vrtić Zvončić, Nedelišće Stjecanje statusa
24. Dječji vrtić Maslačak, Đurđevac Stjecanje statusa
25. Graditeljsko- geodetska škola Osijek Stjecanje statusa
26. Osnovna škola Gračani, Zagreb Stjecanje statusa
27. Dječji vrtić Cvrčak, Čakovec Stjecanje statusa
28. Osnovna škola Laslovo Priprema statusa
29. Osnovna škola Čučerje, Zagreb Stjecanje statusa
30. Dječji vrtić Siget, Zagreb Stjecanje statusa
31. Dječji vrtić Križevci Stjecanje statusa
32. Osnovna škola 'Trnsko', Zagreb Stjecanje statusa