Popis eko škola

2001. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica Dijamantni status
2. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Osijek Dijamantni status
3. Osnovna škola Ferdinandovac Dijamantni status
4. Osnovna škola 'Gripe', Split Dijamantni status
5. Osnovna škola Antuna Mihanovića, Osijek Dijamantni status
6. Osnovna škola Tužno Dijamantni status
7. Osnovna škola Ljudevita Gaja, Nova Gradiška Dijamantni status
8. Osnovna škola \'Vladimir Gortan\', Rijeka Dijamantni status
9. Gimnazija Pula Dijamantni status
10. Osnovna škola Stjepana Kefelje, Kutina Dijamantni status
11. I. osnovna škola Varaždin Dijamantni status
12. Udruga Lijepa Naša Dijamantni status
13. Osnovna škola 'Rikard Katalinić Jeretov', Opatija Dijamantni status
14. Osnovna škola Vjenceslava Novaka, Zagreb Dijamantni status
15. Osnovna škola Zlatar Bistrica Dijamantni status
16. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga, Zagreb Dijamantni status
17. Strukovna škola Virovitica Dijamantni status
2002. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Stanovi, Zadar Dijamantni status
2. Osnovna škola Zrinskih, Nuštar Dijamantni status
3. Osnovna škola Vjekoslava Paraća, Solin Dijamantni status
4. Osnovna škola oca Petra Perice, Makarska Dijamantni status
5. Osnovna škola Vladimira Nazora, Crikvenica Dijamantni status
6. Gimnazija Nova Gradiška Dijamantni status
7. Osnovna škola 22. lipnja, Sisak Dijamantni status
8. Osnovna škola Kalnik Dijamantni status
9. Osnovna škola Bedekovčina Dijamantni status
10. Osnovna škola don Lovre Katića, Solin Dijamantni status
11. Osnovna škola Marina Držića, Dubrovnik Dijamantni status
12. Osnovna škola Bilje Dijamantni status
13. Osnovna škola Ante Starčevića, Lepoglava Dijamantni status
14. Osnovna škola Popovac Dijamantni status
15. Srednja škola Arboretum Opeka, Vinica Dijamantni status
16. Gimnazija Josipa Slavenskog, Čakovec Dijamantni status
17. Ekonomska i trgovačka škola Čakovec Dijamantni status
18. Strukovna škola Eugena Kumičića, Rovinj Dijamantni status
19. Osnovna škola 'Petar Zrinski', Čabar Dijamantni status
2003. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola dr. Franje Tuđmana, Brela Dijamantni status
2. Osnovna škola Stjepana Radića, Brestovec Orehovički Dijamantni status
3. Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin Dijamantni status
4. Osnovna škola 'Sveti Matej', Viškovo Dijamantni status
5. Srednja škola Zvane Črnje, Rovinj Dijamantni status
6. Osnovna škola Gornje Jesenje Dijamantni status
7. Osnovna škola Marije i Line, Umag Dijamantni status
8. Osnovna škola Draganići Dijamantni status
9. Osnovna škola Ivan Lacković Croata, Kalinovac Dijamantni status
10. Osnovna škola Lučac, Split Dijamantni status
11. Osnovna škola Selnica Dijamantni status
12. Osnovna škola Vrgorac Dijamantni status
13. Osnovna škola dr. Jure Turića, Gospić Dijamantni status
14. Osnovna škola Antun i Stjepan Radić, Gunja Dijamantni status
15. Osnovna škola Vladimir Nazor, Komletinci Dijamantni status
16. Osnovna škola Zvonimira Franka, Kutina Dijamantni status
17. Osnovna škola Konjščina Dijamantni status
18. Osnovna škola 'August Šenoa', Osijek Dijamantni status
19. Srednja škola Ilok Dijamantni status
20. Osnovna škola Visoko Dijamantni status
21. Osnovna škola dr. Franjo Tuđman, Beli Manastir Dijamantni status
22. Osnovna škola Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica Dijamantni status
23. Osnovna škola 'Monte Zaro', Pula Dijamantni status
24. Osnovna škola Josipa Lovretića, Otok Dijamantni status
25. Osnovna škola Ivana Kukuljevića, Sisak Dijamantni status
2004. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Tehnička škola Pula Dijamantni status
2. Osnovna škola Vladimir Nazor Čepin Dijamantni status
3. Osnovna škola Antuna Mihanovića, Petrovsko Dijamantni status
4. VI. osnovna škola Varaždin Dijamantni status
5. Srednja škola Obrovac Dijamantni status
6. Prirodoslovna i grafička škola Rijeka Dijamantni status
7. Osnovna škola Draž Dijamantni status
8. Osnovna škola Luke Perkovića, Brinje Dijamantni status
9. Osnovna škola dr. Vinka Žganca, Zagreb Dijamantni status
10. Osnovna škola Jakova Gotovca, Unešić Dijamantni status
11. Osnovna škola Prelog Dijamantni status
12. Ekonomska škola Braća Radić, Đakovo Dijamantni status
13. Osnovna škola Jurja Klovića, Tribalj Dijamantni status
14. Druga srednja škola Beli Manastir Dijamantni status
15. Osnovna škola Gornja Vežica, Rijeka Dijamantni status
16. Osnovna škola kneza Mislava, Kaštel Sućurac Dijamantni status
17. Srednja škola Pregrada Dijamantni status
18. Osnovna škola Pavla Štoosa,Kraljevec na Sutli Dijamantni status
19. Osnovna škola Janka Leskovara, Pregrada Dijamantni status
20. Osnovna škola Cavtat Dijamantni status
21. Srednja škola Mate Balote, Poreč Dijamantni status
22. Osnovna škola Vukomerec, Zagreb Dijamantni status
23. Srednja strukovna škola Antuna Horvata, Đakovo Dijamantni status
2005. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb Zlatni status
2. Osnovna škola Slavka Kolara Hercegovac Zlatni status
3. Gimnazija Vukovar Zlatni status
4. Osnovna škola Sirač Zlatni status
5. Osnovna škola Mate Lovraka, Veliki Grđevac Zlatni status
6. Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića, Poreč Zlatni status
7. Osnovna škola Slatine, Split Zlatni status
8. Osnovna škola Markuševec, Zagreb Zlatni status
9. Osnovna škola Đure Prejca, Desinić Zlatni status
10. Osnovna škola Ernestinovo Zlatni status
11. Osnovna škola fra Pavla Vučkovića, Sinj Zlatni status
12. Osnovna škola Trnovec Zlatni status
13. Centar za odgoj i obrazovanje Velika Gorica Zlatni status
14. I. osnovna škola Dugave, Zagreb Zlatni status
15. Osnovna škola Viktora Kovačića, Hum na Sutli Zlatni status
16. Osnovna škola Ivana Rabljanina, Rab Zlatni status
17. Srednja škola Buzet Zlatni status
18. Osnovna škola Mejaši, Split Zlatni status
19. Osnovna škola 'Slava Raškaj', Ozalj Zlatni status
20. Osnovna škola Sokolovac Zlatni status
21. Ugostiteljsko-turistička škola Osijek Zlatni status
22. Osnovna škola Žrnovnica, Split Zlatni status
23. Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić, Orahovica Zlatni status
24. Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb Zlatni status
25. Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica Zlatni status
26. Osnovna škola Eugena Kumičića, Slatina Zlatni status
27. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok Zlatni status
2006. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Malinska-Dubašnica Zlatni status
2. Osnovna škola Ljudevita Gaja, Zaprešić Zlatni status
3. Osnovna škola Omišalj Zlatni status
4. Osnovna škola 'Fran Krsto Frankopan', Krk Zlatni status
5. Osnovna škola Glina Zlatni status
6. Osnovna škola Ludina Zlatni status
7. Osnovna škola Slano Zlatni status
8. Osnovna škola 'Ivo Lola Ribar', Labin Zlatni status
9. Osnovna škola Bakar Zlatni status
10. Osnovna škola Vazmoslav Gržalja, Buzet Zlatni status
11. Osnovna škola Sveti Martin na Muri Zlatni status
12. Osnovna škola dr. Mate Demarina, Medulin - Područna škola Ližnjan Zlatni status
13. Osnovna škola Vladimira Nazora, Vrsar Zlatni status
14. Srednja škola Gračac Zlatni status
15. Osnovna škola Gustava Krkleca, Zagreb Zlatni status
16. Dječji vrtić Ivanić Grad Zlatni status
17. Osnovna škola Ivo Kozarčanin, Hrvatska Dubica Zlatni status
18. Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina Zlatni status
19. Osnovna škola Ivana Filipovića, Zagreb Zlatni status
2007. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Ljubo Babić, Jastrebarsko Zlatni status
2. Osnovna škola Valentin Klarin, Preko Zlatni status
3. Osnovna škola Primošten Zlatni status
4. Poljoprivredno šumarska škola Vinkovci Zlatni status
5. Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić, Slavonski Brod Zlatni status
6. Dječji vrtić 'Mali princ', Zagreb Zlatni status
7. Osnovna škola 'Milan Amruš', Slavonski Brod Zlatni status
8. Tehnička škola Kutina Zlatni status
9. Osnovna škola Matije Vlačića, Labin Zlatni status
10. Osnovna škola Štrigova Zlatni status
11. Osnovna škola Krapinske Toplice Zlatni status
12. Dječji vrtić Radost, Jastrebarsko Zlatni status
13. Osnovna škola Vladimira Bosnara, Stubičke Toplice Zlatni status
14. Osnovna škola Zapruđe, Zagreb Zlatni status
15. Srednja škola Otočac Zlatni status
16. Osnovna škola Kardinal Alojzije Stepinac, Krašić Zlatni status
17. Osnovna škola Nad lipom, Zagreb Zlatni status
18. Medicinska škola Dubrovnik Zlatni status
19. II. osnovna škola Vrbovec Zlatni status
20. Dječji vrtić 'Sisak Stari', Sisak Zlatni status
21. Osnovna škola Srdoči, Rijeka Zlatni status
22. Osnovna škola 'Đuro Ester', Koprivnica Zlatni status
2008. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Lapad, Dubrovnik Zlatni status
2. Obrtnička i tehnička škola Ogulin Zlatni status
3. Osnovna škola Rogoznica Zlatni status
4. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića, Vrbovsko Zlatni status
5. Osnovna škola Banova Jaruga Zlatni status
6. Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice Zlatni status
7. Osnovna škola Vladimira Nazora, Pazin Zlatni status
8. Dječji vrtić Zlatna ribica, Kostrena Zlatni status
9. Dječji vrtić 'Radost', Zadar Zlatni status
10. Osnovna škola Dore Pejačević, Našice Zlatni status
11. Dječji vrtić Osijek - Podobjekt Mak Zlatni status
12. Dječji vrtić 'Zipkica', Zabok Zlatni status
13. Pomorska škola Bakar Zlatni status
14. Osnovna škola Kostrena Zlatni status
15. Srednja škola Zlatar Zlatni status
2009. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Sesvete, Zagreb Srebrni status
2. Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce Koprivnica Srebrni status
3. Dječji vrtić Srednjaci, Zagreb Srebrni status
4. Osnovna škola Martijanec Srebrni status
5. Dječji vrtić 'Sunce', Fažana Srebrni status
6. Učenički dom 'Podmurvice', Rijeka Srebrni status
7. Osnovna škola Tordinci Srebrni status
8. Osnovna škola Vugrovec - Kašina Srebrni status
9. Osnovna škola Gruda Srebrni status
10. Dječji vrtić Cvrčak i mrav, Tribalj Srebrni status
11. Osnovna škola Brod Moravice Srebrni status
12. Dječji vrtić Dugo Selo Srebrni status
13. Osnovna škola Župa Dubrovačka Srebrni status
14. Osnovna škola Donji Kraljevec Srebrni status
15. Osnovna škola braće Radić, Zagreb Srebrni status
16. Dječji vrtić \'Katarina Frankopan\', Krk Srebrni status
2010. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Lovre pl. Matačića, Zagreb Srebrni status
2. Osnovna škola Breznički Hum Srebrni status
3. Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić, Strizivojna Srebrni status
4. Osnovna škola Petrijanec Srebrni status
5. Dječji vrtić 'Cvrčak', Virovitica Srebrni status
6. Osnovna škola Vukovina - Područna škola Rakitovec Srebrni status
7. Dječji vrtić '101 Dalmatinac', Nova Vas Srebrni status
8. Osnovna škola Blage Zadre, Vukovar Srebrni status
9. Dječji vrtić Kutina Srebrni status
10. Dječji vrtić Cvrčak, Mali Lošinj Srebrni status
11. Osnovna škola Jure Filipovića, Barban Srebrni status
12. Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Klenovnik Srebrni status
13. Osnovna škola prof. Filipa Lukasa, Kaštel Stari Srebrni status
14. Osnovna škola Šestine, Zagreb Srebrni status
15. Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok Srebrni status
2011. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Jelsa Brončani status
2. Osnovna škola Frana Galovića, Zagreb Brončani status
3. Osnovna škola 'Ivan Goran Kovačić', Gora Brončani status
4. Osnovna škola dr. Ante Starčevića, Zagreb Brončani status
5. Dječji vrtić Proljeće, Kloštar Ivanić Brončani status
6. Osnovna škola Majstora Radovana, Trogir Brončani status
7. Osnovna škola 'Bol', Split Brončani status
8. Osnovna škola Šime Budinića, Zadar Brončani status
9. Osnovna škola Maria Martinolića, Mali Lošinj Brončani status
10. Dječji vrtić 'Zvirek', Stubičke Toplice Brončani status
11. Osnovna škola Vladimira Vidrića, Kutina Brončani status
12. Dječji vrtić Popovača Brončani status
13. Dječji vrtić Matulji Brončani status
14. Osnovna škola Lovas Brončani status
15. Osnovna škola Vladimir Nazor, Topusko Brončani status
16. Dječji vrtić Leptir, Sesvete Brončani status
17. Dječji vrtić Osmijeh, Šibenik Brončani status
18. Dječji vrtić Zlatni dani, Zlatar Bistrica Brončani status
19. Dječji vrtić Križ Brončani status
2012. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Eugena Kumičića, Velika Gorica Brončani status
2. Dječji vrtić 'Radost', Darda Brončani status
3. Osnovna škola Vladimira Nazora, Postira Brončani status
4. Osnovna škola kraljice Jelene, Solin Brončani status
5. Dječji vrtić 'Sunce' Zagreb Brončani status
6. Dječji vrtić 'Izvor', Samobor Brončani status
7. Dječji vrtić Jabuka, Zagreb Brončani status
8. Dječji vrtić Kolibri, Zagreb Brončani status
9. Dječji vrtić 'Malešnica', Zagreb Brončani status
10. Osnovna škola dr. Mate Demarina, Medulin - Područna škola Banjole Brončani status
11. Osnovna škola Josipovac Brončani status
12. Dječji vrtić Bakar Brončani status
2013. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Milana Langa, Bregana 2. obnova
2. Dječji vrtić Topolino, Pula 2. obnova
3. Osnovna škola Perušić 2. obnova
4. Osnovna škola 'Split 3', Split 2. obnova
5. Osnovna škola 'Retfala', Osijek 2. obnova
6. Dječji vrtić 'Proljeće', Sveti Ivan Zelina 2. obnova
7. Dječji vrtić 'Poletarac', Zagreb 2. obnova
8. Dječji vrtić 'En ten tini', Sesvete 2. obnova
9. Dječji vrtić Botinec, Zagreb - Područni objekt Mala Mlaka 2. obnova
10. Dječji vrtić Vjeverica, Zagreb 2. obnova
11. Dječji vrtić Nova Gradiška 2. obnova
12. Dječji vrtić 'Slavuj', Sveta Nedelja 2. obnova
13. Dječji vrtić Grigora Viteza, Zagreb 2. obnova
14. Dječiji vrtići Općine Primošten - Dječji vrtić 'Bosiljak', Primošten 2. obnova
15. Dječji vrtić 'Pipi duga čarapa', Zagreb 2. obnova
16. Dječji vrtić Sesvete 2. obnova
17. Osnovna škola 'Davorin Trstenjak', Čađavica 2. obnova
18. Dječji vrtić 'Duga', Zagreb 2. obnova
2014. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić \\\'Dječja mašta\\\', Čakovec 2. obnova
2. Dječji vrtić Maslačak, Pula 2. obnova
3. Osnovna škola dr. Branimira Markovića, Ravna Gora 2. obnova
4. Dječji vrtić Lojtrica, Velika Gorica 2. obnova
5. Dječji vrtić Osmijeh, Samobor 2. obnova
6. Osnovna škola Izidora Poljaka, Višnjica 2. obnova
7. Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk 2. obnova
8. Dječji vrtić Vrapčić, Šenkovec 2. obnova
9. Osnovna škola Matije Gupca, Gornja Stubica 2. obnova
10. Dječji vrtić Pčelica, Čazma 2. obnova
11. Dječji vrtić 'Vrapče', Zagreb 2. obnova
12. Osnovna škola Remete, Zagreb 2. obnova
13. Osnovna škola Ivana Gundulića, Dubrovnik 2. obnova
14. Dječji vrtić Sopot, Zagreb 2. obnova
2015. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić Petrinjčica, Petrinja 1. obnova
2. Osnovna škola Visoka, Split 1. obnova
3. Zdravstveno veleučilište Zagreb 1. obnova
4. Dječji vrtić - vrtić 'Panda', Varaždin 1. obnova
5. Centar za odgoj i obrazovanje Goljak, Zagreb 1. obnova
6. Dječji vrtić \'Ćok\', Tkon 1. obnova
7. Osnovna škola Samobor 1. obnova
8. Osnovna škola Supetar 1. obnova
9. Dječji vrtić 'Tamaris', Vodice 1. obnova
10. Dječji vrtić Biokovsko zvonce, Makarska 1. obnova
11. Dječji vrtić 'Tratinčica', Koprivnica 1. obnova
12. Učenički dom Lovran 1. obnova
2016. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić Žirek, Velika Gorica 1. obnova
2. Osnovna škola 'Petar Berislavić', Trogir 1. obnova
3. Dječji vrtić Viškovo 1. obnova
4. Dječji vrtić 'Grdelin', Buzet 1. obnova
5. Dječji vrtić Trnoružica, Zagreb 1. obnova
6. Dječji vrtić 'Sisak Novi', Sisak 1. obnova
7. Osnovna škola Bol 1. obnova
8. Nastavni zavod za javno zdravstvo dr. Andrija Štampar, Zagreb 1. obnova
9. Dječji vrtić Hrvatski Leskovac - Područni objekt Zvončići 1. obnova
10. Dječji vrtić Naša radost Pregrada 1. obnova
11. Osnovna škola Frane Petrića, Cres 1. obnova
12. Osnovna škola 'dr. Ante Starčević', Pazarište Klanac 1. obnova
13. Osnovna škola 'Antun Gustav Matoš', Tovarnik 1. obnova
14. Centar za odgoj i obrazovanje Ivan Štark, Osijek 1. obnova
15. Osnovna škola Stobreč 1. obnova
16. Osnovna škola Antuna Masle, Orašac 1. obnova
17. Veleučilište Velika Gorica 1. obnova
2017. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Ivana Kozarca, Županja Stjecanje statusa
2. Osnovna škola Novo Čiče Stjecanje statusa
3. Dječji vrtić Cipelica, Čakovec Stjecanje statusa
4. Osnovna škola Borovje, Zagreb Stjecanje statusa
5. Dječji vrtić Bubamara Glina Stjecanje statusa
6. Dječji vrtić Savica, Zagreb Stjecanje statusa
7. Dječji vrtić Milana Sachsa, Zagreb Stjecanje statusa
8. Dječji vrtić Utrina, Zagreb Stjecanje statusa
9. Osnovna škola Jagodnjak Stjecanje statusa
10. Dječji vrtić 'Radost' Novska Stjecanje statusa
11. Osnovna škola bana Josipa Jelačića, Zagreb Stjecanje statusa
12. Dječji vrtić Zvončić, Nedelišće Stjecanje statusa
13. Dječji vrtić Maslačak, Đurđevac Stjecanje statusa
14. Graditeljsko- geodetska škola Osijek Stjecanje statusa
15. Osnovna škola Gračani, Zagreb Stjecanje statusa
16. Dječji vrtić Cvrčak, Čakovec Stjecanje statusa
17. Osnovna škola Čučerje, Zagreb Stjecanje statusa
18. Dječji vrtić Siget, Zagreb Stjecanje statusa
19. Dječji vrtić Križevci Stjecanje statusa
20. Osnovna škola Trnsko, Zagreb Stjecanje statusa
2018. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić Vladimira Nazora, Zagreb Stjecanje statusa
2. Dječji vrtić Zapruđe, Zagreb Stjecanje statusa
3. Osnovna škola Selca Stjecanje statusa
4. Osnovna škola Bogumila Tonija, Samobor Stjecanje statusa
5. Dječji vrtić Sunčana, Zagreb Stjecanje statusa
6. Osnovna škola Dragutina Domjanića, Zagreb Stjecanje statusa
7. V. gimnazija Vladimir Nazor, Split Stjecanje statusa
8. III. osnovna škola Čakovec Stjecanje statusa
9. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Zagreb Stjecanje statusa
10. Dječji vrtić Koraci, Velika Gorica Stjecanje statusa
11. Dječji vrtić Velika Gorica Stjecanje statusa
12. Dječji vrtić Ciciban, Velika Gorica Stjecanje statusa
13. Medicinska škola Bjelovar Stjecanje statusa
14. Dječi vrtić Šareni leptirić, Solin Stjecanje statusa
15. Dječji vrtić 'Potočnica', Pitomača Stjecanje statusa
16. Obrtnička škola Bjelovar Stjecanje statusa
17. Osnovna škola Petra Preradovića, Zagreb Stjecanje statusa
18. Osnovna škola prof. Blaž Mađer, Novigrad Podravski Stjecanje statusa
19. Dječji vrtić Smilje, Šibenik Stjecanje statusa
20. Dječji vrtić Bajka, Vinkovci Stjecanje statusa
21. Osnovna škola Vodnjan - Scuola elementare Dignano Stjecanje statusa
22. Dječji vrtić Osmijeh, Bjelovar Stjecanje statusa
23. Osnovna škola Kaštanjer, Pula Stjecanje statusa
24. Osnovna škola Grohote Stjecanje statusa
2019. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić Šegrt Hlapić, Sesvete Priprema statusa
2. Dječji vrtić 'Tratinčica', Zagreb Priprema statusa
3. Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Zagreb Priprema statusa
4. Osnovna škola 'Gustav Krklec', Maruševec - Područna škola Druškovec Priprema statusa
5. Srednja škola Metković Priprema statusa
6. Prirodoslovna tehnička škola Split Priprema statusa
7. Osnovna škola Velika Mlaka Priprema statusa
8. Dječji vrtić Tatjane Marinić, Zagreb Priprema statusa
9. Dječji vrtić Poneštrica, Kastav Priprema statusa
10. Dječji vrtić Igra, Koprivnica Priprema statusa
11. Osnovna škola Stjepana Bencekovića, Zagreb Priprema statusa
12. Drvodjeljska škola Zagreb Priprema statusa
13. Dječji vrtić Gajnice, Zagreb Priprema statusa
14. Katolička osnovna škola 'Josip Pavlišić', Rijeka Priprema statusa
15. Osnovna škola Nikole Tesle, Zagreb Priprema statusa
16. Škola za odgoj i obrazovanje Pula Priprema statusa
17. Osnovna škola Drenje Priprema statusa
18. Osnovna škola Skradin Priprema statusa
19. Dječji vrtić Cvit Mediterana, Split Priprema statusa
20. Osnovna škola Silvija Strahomora Kranjčevića, Senj Priprema statusa
21. Osnovna škola Antuna Mihanovića Petropoljskog, Drniš Priprema statusa