Popis eko škola

2001. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica Platinasti status
2. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Osijek Platinasti status
3. Osnovna škola Ferdinandovac Platinasti status
4. Osnovna škola Lokve-Gripe, Split Platinasti status
5. Osnovna škola Antuna Mihanovića, Osijek Platinasti status
6. Osnovna škola Tužno Platinasti status
7. Osnovna škola Ljudevita Gaja, Nova Gradiška Platinasti status
8. Osnovna škola Vladimir Gortan, Rijeka Platinasti status
9. Gimnazija Pula Platinasti status
10. Osnovna škola Stjepana Kefelje, Kutina Platinasti status
11. I. osnovna škola Varaždin Platinasti status
12. Osnovna škola Rikard Katalinić Jeretov, Opatija Platinasti status
13. Osnovna škola Vjenceslava Novaka, Zagreb Platinasti status
14. Osnovna škola Zlatar Bistrica Platinasti status
15. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga, Zagreb Platinasti status
16. Strukovna škola Virovitica Platinasti status
2002. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Stanovi, Zadar Dijamantni status
2. Osnovna škola Zrinskih, Nuštar Dijamantni status
3. Osnovna škola Vjekoslava Paraća, Solin Dijamantni status
4. Osnovna škola oca Petra Perice, Makarska Dijamantni status
5. Osnovna škola Vladimira Nazora, Crikvenica Dijamantni status
6. Gimnazija Nova Gradiška Dijamantni status
7. Osnovna škola 22. lipnja, Sisak Dijamantni status
8. Osnovna škola Kalnik Dijamantni status
9. Osnovna škola Bedekovčina Dijamantni status
10. Osnovna škola don Lovre Katića, Solin Dijamantni status
11. Osnovna škola Marina Držića, Dubrovnik Dijamantni status
12. Osnovna škola Bilje Dijamantni status
13. Osnovna škola Ante Starčevića, Lepoglava Dijamantni status
14. Osnovna škola Popovac Dijamantni status
15. Srednja škola Arboretum Opeka, Marčan Dijamantni status
16. Gimnazija Josipa Slavenskog, Čakovec Dijamantni status
17. Ekonomska i trgovačka škola Čakovec Dijamantni status
18. Strukovna škola Eugena Kumičića, Rovinj Dijamantni status
19. Osnovna škola Petar Zrinski, Čabar Dijamantni status
2003. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola dr. Franje Tuđmana, Brela Dijamantni status
2. Osnovna škola Stjepana Radića, Brestovec Orehovički Dijamantni status
3. Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin Dijamantni status
4. Osnovna škola Sveti Matej, Viškovo Dijamantni status
5. Srednja škola Zvane Črnje, Rovinj Dijamantni status
6. Osnovna škola Gornje Jesenje Dijamantni status
7. Osnovna škola Marije i Line, Umag Dijamantni status
8. Osnovna škola Draganići Dijamantni status
9. Osnovna škola Ivan Lacković Croata, Kalinovac Dijamantni status
10. Osnovna škola Lučac, Split Dijamantni status
11. Osnovna škola Selnica Dijamantni status
12. Osnovna škola Vrgorac Dijamantni status
13. Osnovna škola dr. Jure Turića, Gospić Dijamantni status
14. Osnovna škola Antun i Stjepan Radić, Gunja Dijamantni status
15. Osnovna škola Vladimir Nazor, Komletinci Dijamantni status
16. Osnovna škola Zvonimira Franka, Kutina Dijamantni status
17. Osnovna škola Konjščina Dijamantni status
18. Osnovna škola August Šenoa, Osijek Dijamantni status
19. Srednja škola Ilok Dijamantni status
20. Osnovna škola Visoko Dijamantni status
21. Osnovna škola dr. Franjo Tuđman, Beli Manastir Dijamantni status
22. Osnovna škola Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica Dijamantni status
23. Osnovna škola Monte Zaro, Pula Dijamantni status
24. Osnovna škola Josipa Lovretića, Otok Dijamantni status
25. Osnovna škola Ivana Kukuljevića, Sisak Dijamantni status
2004. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Tehnička škola Pula Dijamantni status
2. Osnovna škola Vladimir Nazor Čepin Dijamantni status
3. Osnovna škola Antuna Mihanovića, Petrovsko Dijamantni status
4. VI. osnovna škola Varaždin Dijamantni status
5. Srednja škola Obrovac Dijamantni status
6. Prirodoslovna i grafička škola Rijeka Dijamantni status
7. Osnovna škola Draž Dijamantni status
8. Osnovna škola Luke Perkovića, Brinje Dijamantni status
9. Osnovna škola dr. Vinka Žganca, Zagreb Dijamantni status
10. Osnovna škola Jakova Gotovca, Unešić Dijamantni status
11. Osnovna škola Prelog Dijamantni status
12. Ekonomska škola Braća Radić, Đakovo Dijamantni status
13. Osnovna škola Jurja Klovića, Tribalj Dijamantni status
14. Druga srednja škola Beli Manastir Dijamantni status
15. Osnovna škola Gornja Vežica, Rijeka Dijamantni status
16. Osnovna škola kneza Mislava, Kaštel Sućurac Dijamantni status
17. Srednja škola Pregrada Dijamantni status
18. Osnovna škola Pavla Štoosa,Kraljevec na Sutli Dijamantni status
19. Osnovna škola Janka Leskovara, Pregrada Dijamantni status
20. Osnovna škola Cavtat Dijamantni status
21. Srednja škola Mate Balote, Poreč Dijamantni status
22. Osnovna škola Vukomerec, Zagreb Dijamantni status
23. Srednja strukovna škola Antuna Horvata, Đakovo Dijamantni status
2005. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb Dijamantni status
2. Osnovna škola Slavka Kolara Hercegovac Dijamantni status
3. Centar za odgoj i obrazovanje Velika Gorica Dijamantni status
4. Gimnazija Vukovar Dijamantni status
5. Osnovna škola Mate Lovraka, Veliki Grđevac Dijamantni status
6. Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića, Poreč Dijamantni status
7. Osnovna škola Slatine, Split Dijamantni status
8. Osnovna škola Markuševec, Zagreb Dijamantni status
9. Osnovna škola Đure Prejca, Desinić Dijamantni status
10. Osnovna škola Ernestinovo Dijamantni status
11. Osnovna škola fra Pavla Vučkovića, Sinj Dijamantni status
12. Osnovna škola Trnovec Dijamantni status
13. I. osnovna škola Dugave, Zagreb Dijamantni status
14. Osnovna škola Viktora Kovačića, Hum na Sutli Dijamantni status
15. Osnovna škola Ivana Rabljanina, Rab Dijamantni status
16. Srednja škola Buzet Dijamantni status
17. Osnovna škola Mejaši, Split Dijamantni status
18. Osnovna škola Slava Raškaj, Ozalj Dijamantni status
19. Osnovna škola Sokolovac Dijamantni status
20. Ugostiteljsko-turistička škola Osijek Dijamantni status
21. Osnovna škola Žrnovnica, Split Dijamantni status
22. Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić, Orahovica Dijamantni status
23. Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb Dijamantni status
24. Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica Dijamantni status
25. Osnovna škola Eugena Kumičića, Slatina Dijamantni status
26. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok Dijamantni status
2006. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Malinska-Dubašnica Dijamantni status
2. Osnovna škola Ljudevita Gaja, Zaprešić Dijamantni status
3. Osnovna škola Omišalj Dijamantni status
4. Osnovna škola Fran Krsto Frankopan, Krk Dijamantni status
5. Osnovna škola Glina Dijamantni status
6. Osnovna škola Ludina Dijamantni status
7. Osnovna škola Slano Dijamantni status
8. Osnovna škola Ivo Lola Ribar, Labin Dijamantni status
9. Osnovna škola Vazmoslav Gržalja, Buzet Dijamantni status
10. Osnovna škola Sveti Martin na Muri Dijamantni status
11. Osnovna škola dr. Mate Demarina, Medulin - Područna škola Ližnjan Dijamantni status
12. Osnovna škola Vladimira Nazora, Vrsar Dijamantni status
13. Srednja škola Gračac Dijamantni status
14. Osnovna škola Gustava Krkleca, Zagreb Dijamantni status
15. Dječji vrtić Ivanić Grad Dijamantni status
16. Osnovna škola Ivo Kozarčanin, Hrvatska Dubica Dijamantni status
17. Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina Dijamantni status
18. Osnovna škola Ivana Filipovića, Zagreb Dijamantni status
2007. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Valentin Klarin, Preko Dijamantni status
2. Osnovna škola Primošten Dijamantni status
3. Poljoprivredno šumarska škola Vinkovci Dijamantni status
4. Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić, Slavonski Brod Dijamantni status
5. Dječji vrtić Mali princ, Zagreb Dijamantni status
6. Osnovna škola Milan Amruš, Slavonski Brod Dijamantni status
7. Tehnička škola Kutina Dijamantni status
8. Osnovna škola Matije Vlačića, Labin Dijamantni status
9. Osnovna škola Štrigova Dijamantni status
10. Osnovna škola Krapinske Toplice Dijamantni status
11. Dječji vrtić Radost, Jastrebarsko Dijamantni status
12. Osnovna škola Srdoči, Rijeka Dijamantni status
13. Osnovna škola Marije Jurić Zagorke, Vrbovec Dijamantni status
14. Medicinska škola Dubrovnik Dijamantni status
15. Osnovna škola Kardinal Alojzije Stepinac, Krašić Dijamantni status
16. Srednja škola Otočac Dijamantni status
17. Osnovna škola Zapruđe, Zagreb Dijamantni status
18. Osnovna škola Vladimira Bosnara, Stubičke Toplice Dijamantni status
19. Osnovna škola Đuro Ester, Koprivnica Dijamantni status
2008. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Lapad, Dubrovnik Zlatni status
2. Osnovna škola Rogoznica Zlatni status
3. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića, Vrbovsko Zlatni status
4. Osnovna škola Banova Jaruga Zlatni status
5. Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice Zlatni status
6. Osnovna škola Vladimira Nazora, Pazin Zlatni status
7. Dječji vrtić Zlatna ribica, Kostrena Zlatni status
8. Dječji vrtić Radost, Zadar Zlatni status
9. Osnovna škola Dore Pejačević, Našice Zlatni status
10. Dječji vrtić Osijek - Podobjekt Mak Zlatni status
11. Dječji vrtić Zipkica, Zabok Zlatni status
12. Pomorska škola Bakar Zlatni status
13. Osnovna škola Kostrena Zlatni status
14. Srednja škola Zlatar Zlatni status
2009. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Sesvete, Zagreb Zlatni status
2. Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce Koprivnica Zlatni status
3. Dječji vrtić Srednjaci, Zagreb Zlatni status
4. Osnovna škola Martijanec Zlatni status
5. Dječji vrtić Sunce, Fažana Zlatni status
6. Učenički dom Podmurvice, Rijeka Zlatni status
7. Osnovna škola Tordinci Zlatni status
8. Osnovna škola Vugrovec - Kašina Zlatni status
9. Osnovna škola Gruda Zlatni status
10. Dječji vrtić Cvrčak i mrav, Tribalj Zlatni status
11. Osnovna škola Brod Moravice Zlatni status
12. Dječji vrtić Dugo Selo Zlatni status
13. Osnovna škola Donji Kraljevec Zlatni status
14. Osnovna škola braće Radić, Zagreb Zlatni status
15. Dječji vrtić Katarina Frankopan, Krk Zlatni status
2010. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Lovre pl. Matačića, Zagreb Zlatni status
2. Osnovna škola Breznički Hum Zlatni status
3. Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić, Strizivojna Zlatni status
4. Osnovna škola Petrijanec Zlatni status
5. Dječji vrtić Cvrčak, Virovitica Zlatni status
6. Osnovna škola Vukovina - Područna škola Rakitovec Zlatni status
7. Dječji vrtić 101 Dalmatinac, Nova Vas Zlatni status
8. Osnovna škola Blage Zadre, Vukovar Zlatni status
9. Dječji vrtić Kutina Zlatni status
10. Dječji vrtić Cvrčak, Mali Lošinj Zlatni status
11. Osnovna škola Jure Filipovića, Barban Zlatni status
12. Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Klenovnik Zlatni status
13. Osnovna škola prof. Filipa Lukasa, Kaštel Stari Zlatni status
14. Osnovna škola Šestine, Zagreb Zlatni status
15. Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok Zlatni status
2011. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Frana Galovića, Zagreb Zlatni status
2. Osnovna škola Ivan Goran Kovačić, Gora Zlatni status
3. Osnovna škola dr. Ante Starčevića, Zagreb Zlatni status
4. Dječji vrtić Proljeće, Kloštar Ivanić Zlatni status
5. Osnovna škola Majstora Radovana, Trogir Zlatni status
6. Osnovna škola Bol, Split Zlatni status
7. Osnovna škola Šime Budinića, Zadar Zlatni status
8. Osnovna škola Maria Martinolića, Mali Lošinj Zlatni status
9. Dječji vrtić Zvirek, Stubičke Toplice Zlatni status
10. Osnovna škola Vladimira Vidrića, Kutina Zlatni status
11. Dječji vrtić Popovača Zlatni status
12. Dječji vrtić Matulji Zlatni status
13. Osnovna škola Lovas Zlatni status
14. Osnovna škola Vladimir Nazor, Topusko Zlatni status
15. Dječji vrtić Leptir, Sesvete Zlatni status
16. Dječji vrtić Osmijeh, Šibenik Zlatni status
17. Dječji vrtić Zlatni dani, Zlatar Bistrica Zlatni status
18. Dječji vrtić Križ Zlatni status
2012. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić Hlojkica, Delnice Srebrni status
2. Osnovna škola Eugena Kumičića, Velika Gorica Srebrni status
3. Osnovna škola Vladimira Nazora, Postira Srebrni status
4. Osnovna škola kraljice Jelene, Solin Srebrni status
5. Dječji vrtić Izvor, Samobor Srebrni status
6. Dječji vrtić Jabuka, Zagreb Srebrni status
7. Dječji vrtić Kolibri, Zagreb Srebrni status
8. Dječji vrtić Malešnica, Zagreb Srebrni status
9. Osnovna škola dr. Mate Demarina, Medulin - Područna škola Banjole Srebrni status
10. Osnovna škola Josipovac Srebrni status
11. Dječji vrtić Bakar Srebrni status
2013. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Milana Langa, Bregana Srebrni status
2. Dječji vrtić Topolino, Pula Srebrni status
3. Osnovna škola Perušić Srebrni status
4. Osnovna škola Split 3, Split Srebrni status
5. Osnovna škola Retfala, Osijek Srebrni status
6. Dječji vrtić Proljeće, Sveti Ivan Zelina Srebrni status
7. Dječji vrtić Poletarac, Zagreb Srebrni status
8. Dječji vrtić En ten tini, Sesvete Srebrni status
9. Dječji vrtić Botinec, Zagreb - Područni objekt Mala Mlaka Srebrni status
10. Dječji vrtić Vjeverica, Zagreb Srebrni status
11. Dječji vrtić Nova Gradiška Srebrni status
12. Dječji vrtić Slavuj, Sveta Nedelja Srebrni status
13. Dječji vrtić Grigora Viteza, Zagreb Srebrni status
14. Dječiji vrtići Općine Primošten - Dječji vrtić Bosiljak, Primošten Srebrni status
15. Dječji vrtić Pipi Duga Čarapa, Zagreb Srebrni status
16. Dječji vrtić Sesvete Srebrni status
17. Osnovna škola Davorin Trstenjak, Čađavica Srebrni status
18. Dječji vrtić Duga, Zagreb Srebrni status
2014. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić Dječja mašta, Čakovec Brončani status
2. Dječji vrtić Maslačak, Pula Brončani status
3. Dječji vrtić Lojtrica, Velika Mlaka Brončani status
4. Dječji vrtić Osmijeh, Samobor Brončani status
5. Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk Brončani status
6. Dječji vrtić Vrapčić, Šenkovec Brončani status
7. Osnovna škola Matije Gupca, Gornja Stubica Brončani status
8. Dječji vrtić Pčelica, Čazma Brončani status
9. Dječji vrtić Vrapče, Zagreb Brončani status
10. Osnovna škola Remete, Zagreb Brončani status
11. Osnovna škola Ivana Gundulića, Dubrovnik Brončani status
12. Osnovna škola dr. Branimira Markovića, Ravna Gora Brončani status
2015. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić Petrinjčica, Petrinja Brončani status
2. Učenički dom Lovran Brončani status
3. Dječji vrtić Tratinčica, Koprivnica Brončani status
4. Dječji vrtić Biokovsko zvonce, Makarska Brončani status
5. Dječji vrtić Tamaris, Vodice Brončani status
6. Osnovna škola Samobor Brončani status
7. Dječji vrtić Ćok, Tkon Brončani status
8. Dječji vrtić - vrtić Panda, Varaždin Brončani status
9. Osnovna škola Visoka, Split Brončani status
2016. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Okruk u Okrugu Gornjem 2. obnova
2. Dječji vrtić Žirek, Velika Gorica 2. obnova
3. Osnovna škola Petar Berislavić, Trogir 2. obnova
4. Dječji vrtić Viškovo 2. obnova
5. Dječji vrtić Grdelin, Buzet 2. obnova
6. Dječji vrtić Trnoružica, Zagreb 2. obnova
7. Osnovna škola Bol 2. obnova
8. Veleučilište Velika Gorica 2. obnova
9. Dječji vrtić Hrvatski Leskovac - Područni objekt Zvončići 2. obnova
10. Dječji vrtić Naša radost Pregrada 2. obnova
11. Osnovna škola Frane Petrića, Cres 2. obnova
12. Osnovna škola dr. Ante Starčević, Pazarište Klanac 2. obnova
13. Osnovna škola Antun Gustav Matoš, Tovarnik 2. obnova
14. Centar za odgoj i obrazovanje Ivan Štark, Osijek 2. obnova
15. Osnovna škola Stobreč 2. obnova
16. Osnovna škola Antuna Masle, Orašac 2. obnova
17. Nastavni zavod za javno zdravstvo dr. Andrija Štampar, Zagreb 2. obnova
2017. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Novo Čiče 2. obnova
2. Osnovna škola Borovje, Zagreb 2. obnova
3. Dječji vrtić Bubamara Glina 2. obnova
4. Dječji vrtić Savica, Zagreb 2. obnova
5. Dječji vrtić Utrina, Zagreb 2. obnova
6. Osnovna škola Jagodnjak 2. obnova
7. Dječji vrtić Radost, Novska 2. obnova
8. Dječji vrtić Maslačak, Đurđevac 2. obnova
9. Graditeljsko- geodetska škola Osijek 2. obnova
10. Dječji vrtić Cvrčak, Čakovec 2. obnova
11. Osnovna škola Čučerje, Zagreb 2. obnova
12. Dječji vrtić Siget, Zagreb 2. obnova
13. Osnovna škola Trnsko, Zagreb 2. obnova
2018. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić Vladimira Nazora, Zagreb 1. obnova
2. Dječji vrtić Zapruđe, Zagreb 1. obnova
3. Osnovna škola Bogumila Tonija, Samobor 1. obnova
4. Osnovna škola Dragutina Domjanića, Zagreb 1. obnova
5. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Zagreb 1. obnova
6. Dječji vrtić Koraci, Velika Gorica 1. obnova
7. Dječji vrtić Velika Gorica 1. obnova
8. Dječji vrtić Ciciban, Velika Gorica 1. obnova
9. Medicinska škola Bjelovar 1. obnova
10. Dječji vrtić Šareni leptirić, Solin 1. obnova
11. Dječji vrtić Potočnica, Pitomača 1. obnova
12. Obrtnička škola Bjelovar 1. obnova
13. Osnovna škola Petra Preradovića, Zagreb 1. obnova
14. Osnovna škola prof. Blaž Mađer, Novigrad Podravski 1. obnova
15. Dječji vrtić Smilje, Šibenik 1. obnova
16. Dječji vrtić Bajka, Vinkovci 1. obnova
17. Osnovna škola Vodnjan - Scuola elementare Dignano 1. obnova
18. Osnovna škola Kaštanjer, Pula 1. obnova
19. Osnovna škola Grohote 1. obnova
2019. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Poreč 1. obnova
2. Osnovna škola Hugo Badalić, Slavonski Brod 1. obnova
3. Osnovna škola Neorić-Sutina 1. obnova
4. Druga gimnazija Varaždin 1. obnova
5. Dječji vrtić Ivančica Oriovac 1. obnova
6. Dječji vrtić Vukovar I 1. obnova
7. Dječji vrtić Tratinčica, Zagreb 1. obnova
8. Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Zagreb 1. obnova
9. Osnovna škola Gustav Krklec, Maruševec - Područna škola Druškovec 1. obnova
10. Prirodoslovna škola Split 1. obnova
11. Osnovna škola Velika Mlaka 1. obnova
12. Dječji vrtić Tatjane Marinić, Zagreb 1. obnova
13. Dječji vrtić Igra, Koprivnica 1. obnova
14. Osnovna škola Stjepana Bencekovića, Zagreb 1. obnova
15. Škola za odgoj i obrazovanje Pula 1. obnova
2020. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Osnovna škola Zorke Sever, Popovača Stjecanje statusa
2. Osnovna škola Ivana Mažuranića, Vinkovci Stjecanje statusa
3. Osnovna škola Dvor Stjecanje statusa
4. Dječji vrtić Planet mašte, Rijeka Stjecanje statusa
5. Osnovna škola Jabukovac, Zagreb Stjecanje statusa
6. Osnovna škola Brezovica Stjecanje statusa
7. Dječji vrtić Spužvica, Tisno Stjecanje statusa
8. Osnovna škola dr. Mate Demarina, Medulin Stjecanje statusa
9. Dječji vrtić Duga Resa Stjecanje statusa
10. Dječji vrtić Maslačak, Garešnica Stjecanje statusa
11. Osnovna škola Pavleka Miškine, Zagreb Stjecanje statusa
12. Dječji vrtić Zvončić Našice - Grad Našice Stjecanje statusa
2021. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. Dječji vrtić Suncokret, Sveti Đurđ Stjecanje statusa
2. Katolička osnovna škola u Požegi Stjecanje statusa
3. Ekonomska i upravna škola Split Stjecanje statusa
4. Dječji vrtić Belica Stjecanje statusa
5. V. gimnazija Vladimir Nazor, Split Stjecanje statusa
2022. godina
Br. Institucija Status Prikaži
1. OŠ Vijenac, Osijek Priprema statusa
2. Srednja škola Čakovec Priprema statusa
3. Osnovna škola Eugena Kvaternika, Rakovica Priprema statusa
4. Osnovna škola 'Antun Mihanović' Nova Kapela, Batrina Priprema statusa
5. Prehrambeno-tehnološka škola Zagreb Priprema statusa
6. Dječji vrtić Četiri rijeke, Karlovac Priprema statusa
7. IV. gimnazija Marko Marulić, Split Priprema statusa
8. Dječji vrtić Bubamara, Bjelovar Priprema statusa
9. Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Priprema statusa
10. Osnovna škola Montovjerna Priprema statusa
11. Osnovna škola Joakima Rakovca, Sveti Lovreč Pazenatički Priprema statusa
12. Dječji vrtić Vesela loptica, Prelog Priprema statusa
13. Osnovna škola Jurja Dobrile, Rovinj Priprema statusa
14. Osnovna škola Gradac Priprema statusa
15. Međunarodna britanska škola Vedri obzori, Zagreb Priprema statusa
16. Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić, Prigorje Brdovečko Priprema statusa
17. Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, Zagreb Priprema statusa
18. Dječji vrtić Crvenkapica, Ilok Priprema statusa
19. Drvodjeljska škola Zagreb Priprema statusa